Electric ipf MC120120 Magnetfeldsensor 8 - 30 VDC 200 mA SN:40
InsertionNo. # P0199384
Machine type: Electric
Manufacturer: IPF
Type: ipf MC120120 Magnetfeldsensor 8 - 30 VDC 200 mA SN:40
Condition: used
Attended time: h
Number of reference: p200335
Lieferzeit: 1-2 Days
  • ID: P0199384
  • 919
Ersatzteil
Reparatur
  • Price
  • inkl. 19% MwSt. , zzgl. Versand (Standard - 5kg)
  • elektro-technik-grote
  • elektro-technik-grote
  • Frau Alexandra Grote
  • Inserate online
  • Frau Alexandra Grote
  • Kipperstr. 5b, Germany
  • Sent request
MakeIPF
Type of machineipf MC120120 Magnetfeldsensor 8 - 30 VDC 200 mA SN:40
ipf MC120120 Magnetfeldsensor 8 - 30 VDC 200 mA SN:40 ,
gebraucht, guter Erhaltungszustand, 100% funktionsfähig, Lieferumfang gem. Fotos